”Farklılığınızın Bilincindeyiz”

Hiç kendi arka bahçenizdeki tesisi hayal ettiniz mi? Ya da arka kapınızdan birkaç adım ötede güzel bir vahaya sahip olduğunuzu hayal ettiniz mi? Dnz havuz tam da  bu hayali gerçeğe dönüştürmek için varoldu.

DNZ GRUP 34 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle 1989 yılından bu yana "müşterilerinin özgün gereksinimlerine özel ve beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek" ilkesiyle havuz, inşaat ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.  Dnz havuz İnşaat, tasarlama ve inşa etme deneyimine ve uzmanlığına sahiptir. hayallerinizdeki havuzu tasarlamanıza danışmanlık edebilir, eski havuzunuzu yenileyip güncelleyebiliriz. 


DNZ GRUP sektöründe lider olabilmek için müşterilerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir.


Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.


Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.


DNZ GRUP, olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar hızla gelişen teknolojiyi sürekli takip edip, yenilikçilik ile kendimizi sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadromuz, sistemli, titiz, disiplinli, etik çalışma, ilk defada doğru ve zamanında işlerimizi tamamlama ilkelerimizle faaliyetlerimizi gerçekleştirerek; yaptığımız işlerde garantili ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla dünya standartlarında sunmaya çalıştığımız hizmetlerle yolumuzda emin adımlarla ilerleyerek sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktayız.


Projelerin gelişi ile start verdiğimiz hizmet sürecimiz, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayabilen konusunda uzman kadromuzun en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanarak, disiplinli ve titiz çalışması sonucunda ortaya koymuş olduğu işlerde dayanıklılığı, sürati ve kaliteyi öncelikleri arasında alarak, en kısa sürede, en kaliteli hizmeti sunarak hizmet sürecimiz tamamlanmaktadır.


Çağımızın yaşam koşulları ve sektörümüzdeki gelişmeleri; müşterilerimizin farklı istek ve ihtiyaçlarını ile entegre ederek renkli atmosferler, ferah yaşam alanları ve güçlü altyapılar yaratan projelere imza atarak, DNZ GRUP olarak "gülümseyen yüzler" yaratmaya devam ediyoruz.

Copyright ©DNZ Havuz Tüm hakları saklıdır Web Tasarım Global Medya